Náhradní banner

Neuvěřitelná realita - Radim Lapšanský opět na scéně

15. 1. 2017;

Ano, je to tak. Ten, který se "zasloužil", že se oprava náměstí v Orlové zpozdila o 10 let, vyceňuje zase své tesáky. Orlovští se ale nemusí bát - aspoň dočasně. "Postiženým" je nyní město Bohumín:projekt

Je velice pravděpodobné, že u Radima Lapšanského, který je předsedou Orlováku, se to, čím je již dlouho obdařen, rozvíjí do nekontrolovatelných rozměrů. Kromě rorysů a veverek a boje proti těžbě uhlí (zařídil si, aby mu OKD v Zimném dole vykoupilo jeho dům), se zapsal tento člověk do "dějin" Orlové" i tím, že byl také předsedou Osadního výboru tamtéž. Jako výkonný gubernátor procházel pravidelně svým správním obvodem, otevíral popelnice a kontroloval, kdo do nich co vyhazuje, udával ty, kteří zaparkovali svá auta "nesprávně" a fackoval ženy. Říkalo se (údajně) o něm, že je to narušený blbec, který má na to papíry, ale já si myslím, že je to naopak.

Modleme se (i když jsem ateista), aby se se svými aktivitami do Orlové nevrátil. Nezbývá, než podpořit názor prezidenta Zemana: Zbavte se zelených aktivistů.
Článek byl přečten 1650×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik