Náhradní banner

Odporné charaktery ? Nikoliv! Ctihodní občané obce Orlová

11. 1. 2017;

Odpovídat na anonymy nemá smysl, ale někdy se tomu nevyhneme. Internetové stránky Orlová 2014 (existují patrně pouze kvůli nám dvěma) trvale zveřejňují hnusné, vulgární a nedůstojné články. Neexistuje však nic hanebnějšího a sprostějšího, když pro útoky na nepohodlného oponenta použijí kondolenci, která byla zveřejněna na těchto stránkách. Zneužít smrti člověka, je něco, co by v civilizované společnosti nemělo existovat, to ovšem pro individua, kteří tvoří tzv "redakci" zmíněných stránek, neplatí.

Aktivisté "redakce" Orlová 2014 resp. jejich stejně zakukleni příznivci (těžko uvěřit, že takoví vůbec jsou) několikrát projevili zájem, aby na <orlovinách> jejich příspěvky byly. Rádi nyní budeme tyto stránky promovat s vděčností nám vlastní.

Protože autoři Orlová 2014 se v podstatě snaží o co největší publicitu toho, co vytvořili, zaslouží si také, aby se o nich vědělo. Zveřejňujeme seznam osob, které, podle našeho názoru, za "tvorbou" Orlová 2014 stojí. V seznamu jsou ti, kteří mají největší zájem na tom, aby se o nás šířila špína všeho druhu. Vydatně tak činili a činí během svých politických a jiných kariér, kdy jsme se pro ně stali nevítanou překážkou. Pokud tyto stránky nedělají (a na jejich tvorbě se nepodílejí), jen ať se ozvou, ze seznamu zmizí.

Seznam (je neúplný), pořadí v něm je náhodné:

Radim Lapšanský - člověk evidentně zmatený komplexitou okolního světa, umí ale psát a číst, nenávidí rodinu Koláčků téměř stejně jako nás, podle všeho šefredaktor
Jan Siostrzonek - právník, který pracuje pro SMO, s Lapšanským se kamarádí, nosí aktovku plnou dokumentů, zřejmě ji občas nechá otevřenou
Martin Klčo - předseda představenstva SMO, velkopodnikatel, člen rady města, má zkušenosti s krádežemi
Jaroslav Vaněk - ředitel SMO, manželka pracuje ve významné funkci na úřadě, po dvou měsících v SMO mu byl slíben vyhazov, vykoledoval si trestní oznámení za pomluvu
Petr Troják - nekompetentní zaměstnanec SMO, kterého se nepodařilo zavčas vyhodit
Marcela Trojáková - zastupitelka (manželka Petra Trojáka), sebekriticky podporuje svého manžela
(manželé Trojákovi donutili k podání výpovědi z pracovního poměru novináře Deníku, když o P. Trojákovi napsal pravdu)
Petr Kocur - advokát a anální alpinista Kučů, Potyšové atd. atd., zasloužil si být polit pivem
Jiří Dlabaja - upozaděný kariérista, kterému bylo šlapnuto na kuří oko

Pokud se do našeho seznamu někdo nedostal, omlouváme se a chybu, když nás na ni někdo upozorní, rádi odstraníme (seznam doplníme).

Policie několikrát shledala, že provozovatel stránek Orlová 2014 nedělá nic nezakonného. Zveřejnění výše uvedeného seznamu nemůže nijakým negativním způsobem zasáhnout do osobnostních práv uvedených v něm osob, naopak, přinese jim obdiv, protože ti, kteří je (tyto osoby) znají, právem se dozví, čeho mohou být tyto osoby schopné.

Žádáme, abyste se o těchto osobách šířili tam, kde to bude možné. Ať děti ve školách ví, s kým sedí za stolem jejich ředitel, ať lékaři a zdravotní sestry si uvědomí, komu budou do zadku píchat injekci, ať si všichni obchodní klienti SMO - při jednáních - představí, s kým spolupracují.

Každá z uvedených osob má nezpochybnitelnou spojitost s tím, co je na stránkách Orlová 2014 zveřejněno. Každá z uvedených osob se mohla, kdykoliv proti tomu, co bylo zveřejněno, ohradit (vydat prohlášení, aby nebyla neprávem s těmito stránkami spojována). Bránit se tím, že o existenci takových stránek dotyční nevěděli, je možné. Takové alibi rádi zveřejníme.

Doufejme, že hanebné, podlé, mrzké lidské bytosti, jakými jsou úchylní autoři stránek Orlová 2014 jednoho dne naleznou spravedlivý trest.

Danělišyn W., Dembický F.
Článek byl přečten 890×, komentářů (3) nových (3)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik