Náhradní banner

Galia na lopatkách

28. 7. 2016;

moje malé zadostučinění

Jistě řada z vás, čtenářů orlovin, si živě pamatuje, jak vedoucí městský strážník Galia se raketově ocitl na prvních místech zpravodajství v České republice. Orlová mu provolala slávu a nastal úlek, cože se to děje.

Zřejmě jediným v Orlové, který pochyboval o testech, které Galia zorganizoval, vyhodnotil a zveřejnil, jsem byl já. Reakce odborníků jsem uvedl v několika článcích

Mgr. Galia by měl odstoupit
Varování a výzva k okamžitému přestání testování žáků na drogy
Orlovský Ferda Mravenec (ukřivděný Galia)
EDUKÁTOR GALIA

Buďte tak laskaví a zpětně si články trpělivě přečtěte, neboť se ukázalo, že to Galia přestřelil. Všechny jeho argumenty, kterými mával vlevo i vpravo jsou na vodě, tak jako jeho drogy ve vodě.

Svědčí o tom skutečnost, že přešlap Galie přijel do Orlové řešit národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Nebezpečí postupu Galie a spol. se v tomto kontextu jeví jako velmi závažné.

Mgr. Jindřich Vobořil je současně ředitelem sekretariátu Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky a jeho cesta do Orlové promluvit Galiovi do "hlavy" je bezprecedentní, když vezmeme v úvahu, že nedávno (21.04.2016 ) se pan Vobořil zúčastnil, jako zástupce České republiky, mimořádného zasedání OSN v oblasti protidrogové politiky v New Yorku.

Mgr. Vobořil se v Orlové sešel s preventivní skupinou, aby si obě strany vyjasnily neshody, které vyplynuly z toho nedávného testování drog u mladistvých. “Ona ta metoda to neumí určit z jedné školy přesně. Ta metoda je užitečná, když je z celého města a používala se tak trošku i v části policejní práce spíše jako indikace,” řekl.

Galia, který sebevědomě zpochybňoval stanovisko odborníků, si vysloužil jejich návštěvu. Doufejme, že se poučí. O své autoritě je přesvědčen, ale jiné autority neuznává.

Je třeba poděkovat Cibulkové, že "poručila" informaci o setkání s "pražáky" natočit a zveřejnit.
Článek byl přečten 1187×, komentářů (4) nových (4)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik