Náhradní banner

Proč pomlouvači Drozdík a Lapšanský (i další) mají najednou zavřené huby?

11. 7. 2015;

Zatímco 3.7.2015 se vrcholoví představitelé SMO chystali dát si do nosu (na oslavách 20 výročí založení společnosti), tentýž den se jejich nájemný advokát, po zbytečně podané žalobě (mediální prezentace SMO Ing. D.W.), raději na vyhlášení rozhodnutí před krajským soudem, nedostavil. Jemu je to v podstatě jedno, dostane zaplaceno tak či tak. Nevím akorát, jestli je tak neschopný anebo si chtěl "jenom" vydělat, ale předem bylo jasné, že žaloba, kterou vykonstruoval, aby splnil přání žraloků Klča, Vaňka (a tehdy ještě Chlubny) byla neodůvodněna.

U soudu chyběl, kromě advokáta SMO Mgr. Siostrzonka (člen ANO, stýká se s Potyšovou, Jenčmionkovou, Kratochvílem) i Lapšanský, Moudrý (ten z BD). Nepřišel ani zástupce Karvinského deníku, lovce senzací.

Soudce než vyhlásil r o z s u d e k (Návrh, aby žalovaný byl povinen zaplatit žalobci částku xxxxx,- Kč s 8,05% úrokem z prodlení ročně za dobu od 18.4.2014 až do zaplacení, se zamítá) mi řekl: Pane Danělišyn, vyhrál jste!

Politický hon na nepohodlné lidí skončil pro SMO špatně. Kromě peněz na nemalé odměny za advokáta, zaplatila společnost soudní poplatek a teď bude muset uhradit i náklady řízení. Potom, co neuspěla s trestními oznámeními (připomenu, že tento fakt předseda představenstva sdělil veřejně na zastupitelstvu 22.6.2015) je i nynější prohra snad varováním, kterého by si měl všimnout především pan docent Kafka, hlídač všeho podstatného. Nejen on, ale i další zastupitelé měli by se zamyslet nad smysluplností počínání představenstva SMO, které vyhazuje peníze oknem.

Ten pátek, to byl vcelku příjemný den.
Článek byl přečten 1156×, komentářů (13) nových (13)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik