Náhradní banner

Diskuse ke článku Opožděná (vánoční) přání vedení města

3. 1. 2018 13.09; Sluníčko
Opravdu nerozumím vašemu bezpochyby dětinskému vypisování nepravd či polopravd a ještě vykreslených tak, aby zněly opravdu jako věci od inteligentního člověka (což dle mého názoru nejste a nikdy jste nemohl být a nebo že by to bylo úplně jinak? Nedokážete se smířit s tím, že vy nejste středem pozornosti ve vedení města? Nechápu co z toho máte, neustále se otírat o lidi, kteří mají snahu něco změnit a upřímně si myslím, že radovat se z maličkostí je v dnešní době pěkné. Vy jen kritizujete a píšete nesmysly, moc by mě zajímalo co jste pro naší Orlovou vykonal dobrého a úctyhodného VY!!
3. 1. 2018 16.33; Máma
Vážený autore článku, udělejte, prosím, radost sluníčku jasnému Nejjasnějšímu a napište, co vše jste v minulosti dělal pro lidi v Orlové ( dělat pro město je nelogismus). Ona sluníčko by chtěla noviny a la bolševický ruďas. A Vy kritizujete, ta hrůza. Ji- sluníčko nenapadne, že by mohla dělat obdobu Orlovin. A chválit sebe a chválit kamarádky, kamarády, Zemana, Babiše-bureše a další tak dokonalou nejdokonalejší holotu a psát jen pravdu pravdoucí jako dědek Vševěd.
3. 1. 2018 17.27; Táta
Anóóóó,vážený autore článku, udělejte prosím radost Sluníčku a Mámě a napište Co vše jste v minulosti udělal pro lidi v Orlové Vy. Prosím. Mou maličkost by to taky zajímalo. Děkuji.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik