Náhradní banner

Diskuse ke článku Město nepřizpůsobivých se činí: Místo toho, aby se zakročilo, tak se školí prodavačky.

25. 7. 2017 17.29; Forrest Gump
" Pro hlupáka každý hloupý ".
26. 7. 2017 17.30; Václav
Je zajímavé pozorovat,jak ten,který chtěl svými stránkami ovlivňovat a manipulovat myšlení čtenářů,je sám ovlivňován a formován jednou z organizací města.Všimněte si,jak pomalu,ale jistě mění svou rétoriku.Původně všechno špatně a teď? Jenom doufám,že to není dohodnutá hra mezi pány Waldemarem Danělyšinem a Gajlou.
27. 7. 2017 17.58; Nikdo
S cikány se za socialismu pracovalo systematicky (převýchova). To v kapitalismu není možné. Jsou možné jen represe. Jenže i ty jsou mírné, dokonce občas bijou cikání naše měšťáky. http://21stoleti.cz/2007/09/20/stredoveky-zlocin-a-trest-od-a-do-z/
27. 7. 2017 22.56; X Man
zvedavec.org - http //www.stalo-se.cz/, to je jakási obdoba Orlovin,které založil rodák z Bohumína Vladimír Stwora,najděte si o něm něco na Wikipedii.Ten se na tyto věci dívá z globálního hlediska.WD je ve srovnání s ním slabý čajíček.Zvlášť si přečtěte diskuse,které jsou na jiné úrovni, než tady typu Karel: zase jsem dneska nemoh nikde zaparkovat.Dohlédáte tam spoustu zajímavých názorů a srdce antiglobalizátorů, antisemitů antiameričanů,anti..všech zaplesá.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik